Zobrazit všechny kategorie

Zima a sporty s ní spojené jsou v plném proudu, buďte na ně připraveni!

Jsme přesvědčeni o tom, že jste se nemohli dočkat prvního letošního sněhu anebo první letošní lyžovačky. Jelikož víme jak je těžké si z naší obrovské nabídky lyžařského oblečení vybrat, připravili jsme pro Vás ty nejžádanější kousky ze zimního outfitu, ze kterých si vyberou jak ženy, muži tak i děti.

Nabízíme Vám novinky z posledních kolekcí nejvyhlášenějších značek. Zimní kolekce 2015/2016 se pro Vás stane jedničkou díky lepšímu, promyšlenějšímu a kvalitnějšímu zpracování se řadí až na vrchol dokonalosti a navíc díky tomu Vás ochrání i předtím nejvyšší mrazem či prudkou vánicí. Po dlouhém váhání a rozmýšlení jsme pro Vás vybrali nejlepší lyžařské kalhoty a bundy. V nabídce samozřejmě naleznete další potřebné doplňky, bez kterých se v mrazu neobejdete. Mezi takové rozhodně patří, termo trika, termo kalhoty, fleecové mikiny, rukavice a neodmyslitelně čepice a šály.

S velkou pečlivostí jsme pro Vás vybrali produkty od značek, u kterých nikdy nemůžete sáhnout vedle. Mezi vybrané značky jednoznačně patří Nordblanc, Kilpi, Rehall, Alpine pro, Hannah, Funstorm a Woox. Veškeré lyžařské oblečení je vyrobené z kvalitního, nepromokavého materiálu, které je dělané do nepříznivých zimních podmínek.

Všechny produkty vybraných značek máme skladem, expedujeme do 24 hodin. Neváhejte a oblečte se s BezvaSportem do zimního období.