Zobrazit všechny kategorie

Jedinečnost obuvi NordBlanc 2013/2014

Obuv NordBlanc

VIBRAMOVÁ PODRÁŽKA - vysoce kvalitní podrážka ze značkového materiálu Vibram má výrazné tvarování a členění pro stabilní chůzi a běh. Slouží pro bezpečnou kontrolu kroku v různě náročném typu terénu.

TERAGRIP PODEŠEV - vysoce kvalitní podrážka ze značkového materiálu TERAGRIP s výrazným tvarováním a členěním pro stabilní chůzi, běh a bezpečnou kontrolu kroku v různě náročném terénu.

TERATEX MEMBRÁNA - trvanlivá vodonepropustná a ultraprodyšná membrána odolná proti mechanickému poškození. Výrazně zvyšuje komfort při nošení v nepříznivých povětrnostních podmínkách, napomáhá udržet chodidlo v suchu a odvádět tělesný pot od pokožky

BOA TECHNOLOGIE - sofistikovaný BOA systém utažení boty zajišťuje rychlé, efektivní a komfortní obepnutí obuvi kolem chodidla. Jednoduchým otočením mechanismu dochází k rovnoměrnému utažení, které lze jediným vytažením zase okamžitě uvolnit.

KONSTRUKCE JAZYKA - optimální konstrukce jazyka v kombinaci s BOA systémem zabraňuje vniknutí nežádoucích nečistot a částic do obuvi a je nedílnou součástí ergonomického tvaru boty.

PHYLONOVÁ MEZIPODEŠEV - kvalitní odpružená phylonová mezivrstva tlumí nárazy a při nášlapu zajišťuje komfortní pohyb v různě náročném terénu.

SOFISTIKOVANÝ ŠNĚROVACÍ SYSTÉM - rozšířený a odlehčený systém šněrování zajišťuje optimální utažení obuvi, snadné utahování a povolování. Umožňuje variabilní vypnutí v jednotlivých partiích.

VÝKONNÁ FUNKČNÍ 3D MESH - maximalizovaná prodyšnost a odvětrání díky použití 3D velmi pevného síťového materiálu. Výrazný podíl tohoto materiálu na svršku obuvi značně snižuje celkovou hmotnost obuvi.

BOČNÍ VYZTUŽENÍ - sofistikované boční vyztužení zajišťuje maximální stabilitu a oporu chodidla při sportovním pohybu v náročném terénu.

ZESÍLENÉ NEJNAMÁHANĚJŠÍ PARTIE - trvanlivá vodonepropustná kůže odolná proti okopu i špíně zajišťuje zvýšenou odolnost při ohybu a zvýšeném tlaku na jednotlivé partie.

outdoorová obuv není záležitostí pouze značky Nordblanc, ale velmi oblíbené a kvalitativně na stejné úrovni jsou i boty Karrimor, Nike, či Campri, které naleznete v kategorii Pánská turistická obuv či Dámská vycházková obuv.