Poštovné

Poštovné

Nyní doprava při objednávce nad 1499 Kč zdarma*. 

Nezapomeňte, že přebírání zásilek má také své opodstatnění. Před převzetím zásilky si prosím prostudujte sekci bezvasport.cz/return 

na naší stránce a řiďte se postupy uvedenými v ní.

Způsob dopravy:
Česká pošta, Zásilkovna a PPL

Zásilky posíláme prostřednictvím společností Česká pošta, Zásilkovna a PPL: zásilka bude doručena do následujícího pracovního dne od podání. O odeslání zboží budete informováni e-mailem.

- Poštovné při platbě předem: NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 1499 Kč ZDARMA* - Poštovné při platbě na dobírku: NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 1499 Kč ZDARMA* + příplatek 49, - Kč za dobírku,

V případě, že Vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese, bude Vaši zásilka uložena na Vaší poště na dobu 7 dní. Sledovat zásilku můžete online na webových stránkách České pošty. Na webu ČP si také můžete online změnit adresu doručení Vaší zásilky.

Poznámka:
Doporučujeme otevřít zásilku bezprostředně po převzetí a překontrolovat, zda není zboží poškozeno i když obal poškozen není. Pokud zásilka při dodání jeví známky poškození, odmítněte ji převzít!
Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás neprodleně (nejpozději však následující pracovní den) o vzniklém stavu prostřednictvím emailu na info@bezvasport.cz. Situace bude vyřešena v nejkratším možném čase.

Ceny dopravy a poštovného 

 

Objednávky NAD 1499 Kč doručení ZDARMA *

Platba GoPay ZDARMA

Platba DOBÍRKOU 49 Kč

*pro Českou poštu, Zásilkovnu a PPL

 

Objednávky DO 1499 CZK + GoPay*

Česká pošta balík do ruky/na poštu 49 Kč

Zásilkovna 49 Kč

PPL 59 Kč

Objednávky DO 1499 CZK + DOBÍRKA**

Česká pošta balík do ruky/na poštu 98 Kč

Zásilkovna 98 Kč

PPL 108 Kč

*cena platby GoPay 0 Kč

**cena dobírky 49 Kč

 

f
Produkt byl přidán do nákupního košíku.