Zobrazit všechny kategorie

Reklamační protokol

Výměna zboží a reklamace

Zboží je možné bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 14 dní od převzetí od dopravní společnosti. 

Důrazně prosíme, aby vracené zboží mělo originální visačky/čárové kódy/obal.

Při uplatnění výměny nebo vrácení zboží je nutné se přihlásit do FORMULÁŘE a vybrat produkty, které budete vracet. 

Je to velmi jednoduché a rychlé. Stačí zadat číslo objednávky a email, pak už jenom vyberete produkty a uložíte do systému. 

Na balík uveďte své celé jméno a ČÍSLO OBJEDNÁVKY. Děkujeme.


FORMULÁŘ ZDE: Vrácení a výměna zboží

POZN:Pokud se Vám při reklamaci nepodaří přihlásit se do našeho on-line formuláře, vložte k reklamovanému zboží do balíku kopii faktury za zboží a napište na ni, proč zboží reklamujete a číslo Vašeho bankovního účtu. Balík odešlete na uvedenou adresu - napište na něj celé své jméno a číslo objednávky. Děkujeme.


Adresa pro zaslání vraceného zboží:

BezvaSport / FactCool  (+číslo objednávky)

P.O. Box 2

Depo Brno 71

600 10

POUZE ČESKOU POŠTOU


UPOZORNĚNÍ:  Na výdejnách můžete vrátit POUZE ZBOŽÍ, KTERÉ JSTE NA VÝDEJNĚ ZAKOUPILI. Pokud Vám balíček přišel poštou, není možné vrácení provést na výdejně. Děkujeme za pochopení.

VRACENÍ ZBOŽÍ NA VÝDEJNÁCH:  Pokud jste na výdejně zboží zakoupili, můžete jej tam ve lhůtě do 14 dní vrátit. Peníze vracíme v hotovosti nebo na kartu. Na výdejně není možné provést výměnu zboží. Pro vrácení zboží na výdejně NEVYPLŇUJETE žádný formulář (náš elektronický formulář pro vrácení zboží je pouze pro vratky zasílané Českou poštou/PPL.


Výměna zboží a reklamace

Mohu zboží vyměnit, když se mi třeba nebude líbit nebo jsem objednal špatnou velikost?

Samozřejmě, nepoužité zboží s původními visačkami můžete do 14 dnů vyměnit/vrátit. Vyplňte prosím náš on-line formulář a postupujte dle pokynů viz výše.

Jak postupovat, když mi objednané zboží nebude sedět?

Zboží je tedy možné bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 14 dní od převzetí od dopravní společnosti. Při uplatnění výměny zboží je nutné vyplnit náš on-line formulář - viz výše. Do poznámky ve formuláři uveďte číslo účtu pro vrácení peněz, případně pokud máte zájem o výměnu velikosti atp.