Zobrazit všechny kategorie

Reklamační protokol

Vrácení zboží a reklamace

Zboží je možné bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 14 dní od převzetí od dopravní společnosti. 

Důrazně prosíme, aby vracené zboží mělo originální visačky/čárové kódy/obal.

Při vracení zboží je nutné se přihlásit do FORMULÁŘE a vybrat produkty, které budete vracet. 

Je to velmi jednoduché a rychlé. Stačí zadat číslo objednávky a email, pak už jenom vyberete produkty a uložíte do systému. 

Na balík uveďte své celé jméno a ČÍSLO OBJEDNÁVKY. Děkujeme.

Z DŮVODU PŘECHODU NA NOVÝ SYSTÉM NENÍ MOŽNÉ V SOUČASNÉ CHVÍLI VYTVÁŘET VÝMĚNY. ZA VRÁCENÉ ZBOŽÍ VÁM ZAŠLEME FINANČNÍ PROSTŘEDKY.


FORMULÁŘ ZDE: Vrácení, reklamace zboží

POZN:Pokud se Vám při reklamaci nepodaří přihlásit se do našeho on-line formuláře, vložte k reklamovanému zboží do balíku kopii faktury za zboží a napište na ni, proč zboží reklamujete a číslo Vašeho bankovního účtu. Balík odešlete na uvedenou adresu - napište na něj celé své jméno a číslo objednávky. Děkujeme.


Adresa pro zaslání vraceného zboží:

BezvaSport / FactCool  (+číslo objednávky)

P.O. Box 2

Depo Brno 71

600 10

POUZE ČESKOU POŠTOU


UPOZORNĚNÍ:  Na výdejnách můžete vrátit POUZE ZBOŽÍ, KTERÉ JSTE NA VÝDEJNĚ ZAKOUPILI. Pokud Vám balíček přišel poštou, není možné vrácení provést na výdejně. Děkujeme za pochopení.

VRACENÍ ZBOŽÍ NA VÝDEJNÁCH:  Pokud jste na výdejně zboží zakoupili, můžete jej tam ve lhůtě do 14 dní vrátit. Pro vrácení zboží na výdejně VYPLŇTE ONLINE FORMULÁŘ. Součástí formuláře je i pole pro vložení čísla bankovního účtu. Výměny nejsou možné. 


Výměna zboží a reklamace

Mohu zboží vrátit, když se mi třeba nebude líbit nebo jsem objednal špatnou velikost?

Samozřejmě, nepoužité zboží s původními visačkami můžete do 14 dnů vrátit. Vyplňte prosím náš on-line formulář a postupujte dle pokynů viz výše.

Jak postupovat, když mi objednané zboží nebude sedět?

Zboží je tedy možné bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 14 dní od převzetí od dopravní společnosti. Při vrácení zboží je nutné vyplnit náš on-line formulář - viz výše. Do poznámky ve formuláři uveďte číslo účtu pro vrácení peněz.