Zobrazit všechny kategorie

Vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ POŠTOU - Pokud se rozhodnete vrátit zboží, dbejte na to, aby mělo veškeré originální visačky a bylo v původním balení. Samozřejmě nesmí být zboží použité či nošené. Zboží pak stačí pečlivě zabalit, vyplnit a odeslat náš elektronický FORMULÁŘ a donést balík na poštu. Balík posílejte nejlépe doporučeně, bez dobírky.

POZN:Pokud se Vám při reklamaci nepodaří přihlásit se do našeho on-line formuláře, vložte k reklamovanému zboží do balíku kopii faktury za zboží a napište na ni, proč zboží reklamujete a číslo Vašeho bankovního účtu. Balík odešlete na uvedenou adresu - napište na něj celé své jméno a číslo objednávky. Děkujeme.VRACENÍ ZBOŽÍ NA VÝDEJNÁCH:  Pokud jste na výdejně zboží zakoupili, můžete jej tam ve lhůtě do 14 dní vrátit. Peníze vracíme v hotovosti nebo na kartu. Na výdejně není možné provést výměnu zboží. Pro vrácení zboží na výdejně NEVYPLŇUJETE žádný formulář (náš elektronický formulář pro vrácení zboží je pouze pro vratky zasílané Českou poštou/PPL.

UPOZORNĚNÍ:  Na výdejnách můžete vrátit POUZE ZBOŽÍ, KTERÉ JSTE NA VÝDEJNĚ ZAKOUPILI. Pokud Vám balíček přišel poštou či kurýrem, není možné vrácení provést na výdejně. Děkujeme za pochopení.